İş Ortağı2021-05-05T15:32:28+03:00

İş Ortağınız olmaya hazırız

31 Mayıs 2021 tarihine kadar, izinli verilerinizi İYS’ye aktarmanız gerekiyor. Ekleme sınırına takılmadan, anında tüm verilerinizi aktarıyoruz.

Verilerinizi farklı kanallarla mı topluyorsunuz? Hiç sorun değil. DorukNet olarak, size özel entegrasyon çözümleriyle yazılım geliştirmeye hazırız.

İzinli veritabanınızdan gelen onay & ret bildirimlerimde güncel bilgiyi almakta zorlu mu yaşıyorsunuz? Doğru entegrasyon ve işbirliğiyle işinizi büyütmenizin tam zamanı.

New Marketing Leaders

İYS hakkında daha fazla bilgi alın.

Sorularınız veya aklınıza takılanlar için sizi arayalım.

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın

Sorularınız mı var?

DorukNet’i İŞ ORTAĞI olarak seçmenin avantajları nedir?2020-09-14T15:06:41+03:00

DorukNet, halihazırda 7 milyonu aşkın kullanıcısıyla, 4 binin üzerinde lokasyonda kablosuz internet hizmeti veren Wispotter markasıyla kapsamlı bir Hizmet Sağlayıcıdır. Aynı zamanda İŞ ORTAĞI olarak, merkezi Türkiye’de yer alan veri merkezlerinde barındırdığı verilerini, İYS’nin sistemleriyle tam entegre biçimde aktarabilmektedir. Yakın zamanda DorukNet’in İYS kapsamına giren tüm hizmetleri, İYS ile tam uyumlu olarak yerini alacaktır.

 • Tamamen kendi içinde yer alan Yazılım Geliştirme ekibi ile anahtar teslim entegrasyon ve çözümler gerçekleştirebilir.
 • Yüzlerce marka ve binlerce lokasyon üzerinde kazandığı tecrübe ile farklı kanallar üzerinden gelen verilerinizi tek bir platform üzerinden aktarım gerçekleştirecek şekilde bir yapıya sahip olabilirsiniz.
 • DorukNet, aynı zamanda bir İNTERNET SERVİS SAĞLAYICI olarak tüm verilerinizi, tüm regülasyonlara uygun, güvenli ve şifreli biçimde saklar ve aktarır.
 • DorukNet’i İŞ ORTAĞI olarak yetkilendirerek, İYS API maliyetini karşılamak zorunda kalmaz; yalnızca işinize odaklanırsınız.
İş Ortağı ile çalışmak zorunlu mu?2020-09-14T15:00:22+03:00

Hizmet Sağlayıcılar, direkt olarak İYS ile teknik entegrasyon yapabilir. Bununla birlikte izinli iletişim adresi sayısı 250 binden fazla olan Hizmet Sağlayıcıları, kendi sistemlerini doğrudan İYS ile entegre edebilir.

Ancak izinli iletişim adresi sayısı 250 binin altında olan Hizmet Sağlayıcıları, İYS ile entegrasyon gerçekleştirmek için bir İŞ ORTAĞI ile çalışmak zorundadır.

Herkes İş Ortağı olabilir mi?2020-09-14T14:56:59+03:00

İş Ortağı olabilmek için, Türk Akreditasyon Kurumu onaylı ISO9001, ISO22301 ve ISO27001 kalite belgelerine sahip olmak gerekmektedir. Buna ek olarak İYS ile İYS İŞ ORTAKLIĞI anlaşması yapan her firma İŞ ORTAĞI olabilir. Türkiye’de internet servislerini veren ilk şirket olan DorukNet, 30 yıla varan tecrübesiyle veri barındırma ve regülasyonlara tam uyumlu şirket yapısıyla en deneyimli İŞ ORTAĞI olarak İYS’nin iş ortakları arasında yer almaktadır.

İYS API nedir?2020-09-04T14:28:02+03:00

API, yazılım dilinde kullanılan bir tabirdir. Farklı yazılımların birbirleriyle iletişime geçmesini ve veri alışverişinde bulunmasını sağlayan servislerdir. IYS API lisansı ile, İYS platformu üzerinde yapılabilen işlemler farklı uygulamalar ile birlikte senkronize çalıştırabilmektedir. Örnek olarak, bir Hizmet Sağlayıcı’nın web sitesi üzerinde yer alan başvuru formundan gelen bir kaydın ve bu kayda ait alınan izin durumunun saklandığı bir veritabanına, IYS API kullanarak bir İş Ortağı bağlanabilir. Anlık olarak tüm yeni alınan izinler ve/veya izin durumları İYS platformuna da kaydedilebilir.

İzinli Verinizi Aktarmak için Hazır mısınız?

  Adınız *
  Soyadınız *
  E-posta Adresiniz *
  Telefon Numaranız *

  İzinli Veri Sayısı *

  Şirket / Marka Adı *